10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Pandrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Pandrup er der netop kommet to nye ejendomme til salg, begge med deres unikke kvaliteter.
På Cannerslundvej 28 finder man en rummelig villa med et boligareal på 275 kvadratmeter fordelt på 8 værelser. Villaen ligger på en stor grund på 2174 kvadratmeter og er sat til salg for 2.499.000 DKK.
En anden mulighed i Pandrup er fritidshuset på Rødhus Klitvej 146. Dette hyggelige hjem tilbyder 73 kvadratmeter fordelt på 3 værelser. Med en udbudspris på 1.899.000 DKK er dette fritidshus et attraktivt valg for dem, der søger et mindre hjem tæt på naturen.
Fritidshuset har en månedlig ejerudgift på 2.379 DKK, en detalje potentielle købere måske vil finde relevant i deres overvejelser.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.