7 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Pandrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Pandrup er to af de seneste boliger, der er kommet til salg, villaerne på Hvedemarken 28 og Isaksvej 3.
Hvedemarken 28 er en rummelig villa på 185 kvadratmeter med 6 værelser. Denne ejendom, der er sat til en pris på 1.798.000 kr., ligger på en grund på 915 kvadratmeter og har en månedlig ejerudgift på 1.472 kr.
På Isaksvej 3 finder vi en mindre villa på 125 kvadratmeter, fordelt på 4 værelser. Denne bolig er prissat til 1.195.000 kr. og breder sig over en grund på 1.077 kvadratmeter, men den månedlige ejerudgift er ikke oplyst.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.